fbpx

O nas

Pracę z osobami zgłaszającymi się do nas opieramy na autorskim programie żywieniowo- treningowym, który personalizujemy za każdym razem. Pamiętamy, że każdy z Was jest niezwykłą indywidualnością, wiec uważamy, że należy wszystkich traktować zgodnie z ich zapotrzebowaniem. Wszelkie zasady i zalecenia zgodne są z opublikowanymi badaniami naukowymi oraz zaleceniami towarzystw naukowych z zakresu żywienia człowieka. Dążymy do wspólnego stworzenia indywidualnego, zdrowego stylu życia każdej zgłaszającej się do nas osoby. Dbamy o satysfakcję i zadowolenie naszych pacjentów pamiętając, że umysł człowieka jest nierozerwalnie połączony z ciałem. Docelowo staramy się pomóc każdemu uczestnikowi naszego programu,  aby był przygotowany do stałego i swobodnego realizowania wypracowanych zasad własnego, zdrowego stylu życia, cieszył się zdrowiem i tryskał energią.

Kilka słów o naszym zespole

mgr Małgorzata Pietrzak-Brzoznowska

Dietetyk kliniczny, psychodietetyk, specjalista-edukator ds. diabetologii Posiadam wieloletnie doświadczenie w bezpośredniej pracy z pacjentem. Obecnie w znacznym stopniu wzrosła liczba osób pokonujących wiele kilometrów, aby spotkać się ze mną, w tym również mieszkających poza granicami naszego kraju. To zmobilizowało mnie do stworzenia odpowiednich warunków pracy zdalnej. Osoby współpracujące ze mną uczą się i wprowadzają w życie spersonalizowane zasady zdrowego stylu życia. Dzieje się to w trakcie realizacji czteroetapowego, indywidualnego programu żywieniowo- treningowego. Opracowując zalecenia i jadłospisy, zawsze biorę pod uwagę obecny stan zdrowia oraz indywidualne predyspozycje i preferencje pacjentów. Opieram się na aktualnych wynikach badań laboratoryjnych, nigdy nie pomijam zaleceń lekarskich i wytycznych dotyczących norm żywieniowych. Pamiętam, że odżywianie to podstawa w prewencji i leczeniu chorób dietozależnych. To i inne elementy zdrowego stylu życia, staram się zaszczepić w moich pacjentach. Ponadto spełniam się prowadząc spotkania edukacyjne skierowane do odbiorców zróżnicowanych wiekowo i tematycznie. Prowadzę również wykłady i szkolenia dla osób profesjonalnie pomagającym osobom chorym. Jestem autorką artykułów i broszur. Dodatkowo w ostatnim czasie merytorycznie opracowałam poradnik z zakresu prewencji zespołu stopy cukrzycowej pt. „Idź przez życie na własnych nogach”. Obecnie pracuję nad kolejnym poradnikiem. Nie zapominam o dokształcaniu się. Swoją wiedzę i umiejętności ciągle poszerzam i wzbogacam poprzez udział w wielu szkoleniach, konferencjach i sympozjach.

mgr Urszula Agata Wielgat

Dietetyk

Jestem osobą, która stara się zrozumieć oczekiwania i potrzeby każdego pacjenta. Specjalizuję się w komponowaniu smacznych, prostych i skutecznych diet odchudzających.

Nieustannie szukam inspiracji, aby każdy program żywieniowy był atrakcyjny i wyjątkowy. Posiadam doświadczenie w pracy z pacjentami chorującymi na: nadciśnienie tętnicze, choroby tarczycy (w tym Hashimoto), hipercholesterolemie, dna moczanowa i inne.

W kręgu moich zainteresowań jest dietoterapia alergii i nietolerancji pokarmowych. Fascynuję się dietą wegańską.

Uważam, że każdy może osiągnąć wyznaczony cel mając odpowiednie wsparcie – i to właśnie, oprócz wiedzy i doświadczenia, staram się oferować swoim pacjentom.

Jestem autorką wielu artykułów, przez co dzielę się swoją wiedzą. Jednocześnie pamiętam o ciągłym dokształcaniu się poprzez udział w szkoleniach i konferencjach.